PARKOLÓ Empty Re: PARKOLÓ

Témanyitás  Philippa Cornwell 2015-02-15, 09:37

To: My Hero




Ha apu elhagyná a fejét, mint Olaf, hát az durva lenne és vicces. De én nem hagyom, hogy elveszítse a fejét az én apukám. A fej nélküli lovagok...valahogy nem jönnek be.
Amikor Horowitzról visszakérdezett, egy kicsit megszeppentem, mert ezt nem tudom...csak a műveit tudom oda vissza.
- Hát én azt nem tudom. - feleltem vissza még mindig megszeppenve, nem tudom, mérges e lesz emiatt, vagy sem, de remélem nem. Nem szeretem ha mérges, főleg ha rám...én egy jó kislánya vagyok. Amikor leparkolta az autót és a motor is leállt, kikapcsoltam a biztonsági övemet, majd rápillantottam apura, amikor kinyitotta az ajtót nekem. Milyen kedves. De szeretem. Szavaira elkuncogtam magam, majd kikecmeregtem az ülésemből, majd amikor a talajra ért le a lábam, visszanyúltam a táskámért és kihúztam a kocsiból, végül a hátamra került. Pár óra és találkozunk.
- Apa, az a 8 óra sok idő. - pillantottam fel rá, néha nem szeretek sok időt távol maradni tőle. A zsebembe nyúltam és aminek ott kell lennie az ott van. Meg a telefonom is megvan. Minden meg van. Csípős idő van és még a Nap is előbukkant. Utálom ezt az időt. Egyszer hideg van egyszer pedig meleg, nem tudná az időjárás végre eldönteni, hogy mit akar? Még én is jobban tudom, hogy mit szeretnék, mint ő. Végül egy nagy ölelést kap apu, ha lehajol, akkor egy puszit is nyomok az arcára.
- Legyen szép napod. - suttogtam neki boldogan, majd elszakadtam tőle és az osztálytársamhoz siettem és átöleltük egymást. Másfél fejjel magasabb mint én, de ez senkit se zavar. Mondjuk engem már kevertek össze első osztályosokkal is és eléggé vicces helyzet volt. Végül visszapillantottam apura és integettem neki, majd szaladni kezdtünk az épület felé, elnyelt minket a nagyobb diákok és tanárok tömege.

Philippa Cornwell
Philippa Cornwell
GIRLS
♦ HOZZÁSZÓLÁSOK : 22

Vissza az elejére Go down

PARKOLÓ Empty Re: PARKOLÓ

Témanyitás  Noah Cornwell 2015-02-17, 11:02

To my little princess


Ki tudna haragudni egy ilyen édes kislányra azért, mert nem tudja, hogy ez vagy az a zeneszerző milyen nemzetiségű? Annak amúgy sincs semmi köze a zenéhez, a zongoraművekhez meg még annyi sem, szóval ezért nem értettem soha, hogy ha ilyeneket tanítottak az iskolában. Bár a Horowitz nem egy orosz név volt, egy csomó keleti művészről lehetett hallani ebben az „iparágban”, így ez szerintem reális tipp volt a részemről, de nem fogom azzal tölteni a munkaidőmet, hogy a böngészőben rákeressek a pontos információra. Azért annál elfoglaltabb ember vagyok.
A parkoló, ha nem is volt üres, de bőven volt még hely az autónak, így végrehajtottam a szokásos manővereket, és nem kellett sietve, az út közepén elköszönnünk. Utáltam azokat az alkalmakat, mert mindig attól tartottam, hogy valamit elfelejtek: az ölelést, a puszit vagy a köszönést. Minden apróság fontos része volt a reggeli rutinomnak, annak, hogy aztán nyugodtan folytassam az utamat a parkolóba.
Pippa megjegyzése arról, hogy 8 óra milyen sok idő, megmosolyogtat. Az idő relativitását már sokszor volt alkalmam megtapasztalni. Néha 8 óra sok, néha 8 óra kevés… néha még 8 év is az. Sajnos az emberek túl későn ébrednek rá, hogy mit vesztegettek el az idejük során azért, mert attól féltek, hogy nem marad több, hogy egyszer csak kifutnak belőle. Valójában ez mindenkivel megtörténik, csak az nem mindegy, hogy milyen körülmények között.
- Tudom, de meglátod, nem is tűnik majd olyan soknak, mikor délután újra találkozunk. - – mondtam, és megroggyasztva a térdeimet lejjebb hajoltam, hogy a kislányomat az ölelésembe zárjam… vagyis hát ő engem. Ilyenkor mikor nézőközönségünk van, hagyom, hogy ő kezdeményezzen, mert ki tudja, mikor jön el az az idő, mikor majd cikinek érzi azt, hogy az apjával mutatkozzon. Előre félek ennek eljöveteléről (márpedig ez most hamarabb el fog jönni, mint szeretném), de tudom, hogy utat kell engednem az önállósodásának. Ez az élet rendje, és a lényeg, hogy az ő lényege rendben legyen és ő boldog legyen.
- Neked legyen még szebb! – dörmögtem a leányzó nyakhajlatába, mikor elhúzódott a puszi és ölelés után. Miután elszalad, még sokáig nézek utána, mosolygok, ahogyan azt látom, hogy az osztálytársai közt megtalálta a helyét, és lelkesen integetek vissza neki, mikor hátrafordul. Még néhány másodpercig ott van a mosoly múló nyoma az arcomon, aztán az órámra nézek, és visszaülök a kocsimba.
Irány a munka! Tegyünk róla, hogy a Palmwoods továbbra is híres maradjon!



játék vége
Noah Cornwell
Noah Cornwell
EMPLOYEES

♦ MUNKA, HOBBI : marketingigazgató
♦ HOZZÁSZÓLÁSOK : 28

Vissza az elejére Go down

PARKOLÓ Empty Re: PARKOLÓ

Témanyitás  Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

Vissza az elejére Go down

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.